Pierwszy etap konsultacji za nami

Zaczynamy kolejny etap konsultacji Planu Transportowego Wrocławia. Przed nami kolejne spotkania konsultacyjne z Mieszkańcami i Radami Osiedli. W okresie między 11 a 15 kwietnia będzie ich 6.

Drugą turę spotkań konsultacyjnych Planu Transportowego Wrocławia zaczniemy na Psim Polu 11 kwietnia w Centrum Kultury Agora przy ul. Serbska 5a. Start godz. 18.

Lista spotkań konsultacyjnych:

11.04 Centrum Kultury Agora, ul. Serbska 5a. Start godz. 18

13.04 Pracownia Projektów Międzykulturowych „Zajezdnia” ul. Legnicka 65 Start godz. 18

14.04 Miejska Bibliotek Publiczna we Wrocławiu, fillia nr 29, ul. Reja Start godz. 17

15.04 Sala Sesyjna na wrocławskim Dworcu Głównym, ul. Piłsudskiego 105, (kierować się przez wejście główne, po prawej stronie, na piętro). Start godz. 18.00

Przewidziane są również dwa spotkania dla Rad Osiedli. Czekamy na potwierdzenia terminów zaproponowanych w zaproszeniach wysłanych do wszystkich wrocławskich Rad Osiedli.

Opinie do 30 kwietnia

Swoje pomysły, uwagi i propozycje do Planu Transportowego Wrocławia można składać do 30 kwietnia nie tylko na spotkaniach, ale również za pomocą formularza internetowego. Do 4 kwietnia wpłynęło ich ponad 70. Ich listę znajdziecie w: Zgłoszone wnioski, uwagi, pomysły

Z najczęściej pojawiającymi się pytaniami związanymi z Planem Transportowym Wrocławia zmierzył się Błażej Trzcinowicz, zastępca dyrektora Wydziału Transportu Urzędu Miejskiego we Wrocławiu w swoim wpisie na blogi.wroclaw.pl – Plan transportowy – pytania i odpowiedzi. Zachęcamy do zapoznania się z tymi wyjaśnieniami.